فهرست

اخبار شهرستان ها

بمناسبت هفته دفاع مقدس انجام شد؛

بازدید فرماندار هوراند از نمایشگاه کتاب و عکس کتابخانه ولایت شهرستان هوراند

همزمان با هفته دفاع مقدس زین العابدین مردانیان فرماندار هوراند از نمایشگاه کتاب و عکس کتابخانه عمومی ولایت شهرستان هوراند بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، بمناسبت هفته دفاع مقدس زین العابدین مردانیان، فرماندار شهرستان هوراند به همراه جمعی از مسئولین شهرستانی از نمایشگاه کتاب و عکس کتابخانه عمومی ولایت بازدید کرد.
مردانیان ضمن گرامیداشت ایام هفته دفاع مقدس گفت: هشت سال دفاع مقدس بخشی از هویت ملی ما ایرانیان است و هرگز نباید فراموش کنیم که امنیت و سربلندی امروزمان را مدیون کسانی هستیم که از جان و مال خود گذشتند تا آینده ای روشن را برای مردم  این مرز و بوم فراهم کنند.
رقیه عبدیان، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان هوراند نیز هدف از برگزاری این نمایشگاه را آشنایی نسل جوان و نوجوان با زندگی رزمندگان دوران دفاع مقدس عنوان کرد و افزود: این نمایشگاه در سه بخش به شرح زیر برگزار شد.
بخش اول با ۷۶ جلد کتاب درباره جنگ ایران و عراق و دفاع مقدس، بخش دوم نمایشگاه عکس با عنوان «رهاورد سرزمین» با ۸۰ عکس از دوران هشت سال دفاع مقدس، صحنه هایی از جنگ تحمیلی، حماسه آفرینی ایثارگران و رزمندگان و همچنین حضور بانوان در عرصه های مختلف جنگ تحمیلی است که این تصاویر از مجموعه عکس های سازمان حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس بود و بخش سوم نمایشگاه عکس مجازی دفاع مقدس با عنوان «گنج بی پایان» با ۲۰ عکس از ناگفته های هشت سال جنگ تحمیلی بود.
گفتنی است این نمایشگاه به مدت یک هفته در هفته دفاع مقدس در کتابخانه برگزار شده بود.
عكس های مرتبط : كلمات كليدی : هفته دفاع مقدس
نسخه قابل چاپ