فهرست

تسلیت

پیام تسلیت مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در پی درگذشت جانسوز استاندار آذربایجان شرقی

اسد بابایی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در پی درگذشت استاندار آذربایجان شرقی پیام تسلیت صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، اسد بابایی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در پی درگذشت استاندار آذربایجان شرقی پیام تسلیت صادر کرد.
متن پیام تسلیت به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم

»انالله و انا الیه راجعون«

عروج سردار عالیقدر و مجاهد سرافراز اسلام سرتیپ دوم پاسدار عابدین رضوی خرم، استاندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی موجب تأثر و تألم عمیق گردید.
بدون شک خدمات و نقش‌آفرینی‌های مجاهدانه، مخلصانه و ارزشمند ایشان در سنگرها و مسئولیت‌های خطیر به ویژه در هشت سال دفاع مقدس در سپاه سرافراز عاشورا و سپس در عرصه‌های سازندگی و آبادانی کشور در کسوت استانداری آذربایجان شرقی برای همیشه به یادگار خواهد بود.
آن مرحوم فقید یکی از یاران صدیق انقلاب و مقام معظم رهبری (مدظله العالی)بودند، که با جدیت و خلوص نیت سراسر عمر خویش را وقف خدمت به میهن اسلامی و پیشرفت و آبادانی کشور به ویژه توسعه فرهنگی و اجتماعی استان آذربایجان شرقی نمودند.
اینجانب عروج جانباز دوران دفاع مقدس و آزاده جبهه مقاومت و دفاع از حرم آل الله را به خانواده گرامی و آحاد همکاران و همرزمان ایشان در نیروهای مسلح و دولت جمهوری اسلامی ایران تسلیت و تعزیت عرض نموده و برای آن فقید سعید رحمت واسعه الهی و همنشینی با حضرت اباعبدالله الحسین(ع) خواستارم.
اسد بابایی
مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی
نسخه قابل چاپ