فهرست

همزمان با دومین روز ماه مبارک رمضان؛

دومین دوره طرح سراسری و قرآنی بهار در بهار با میزبانی آذربایجان شرقی برگزار شد

دومین برنامه از دومین دوره طرح سراسری قرآنی بهار در بهار توسط محافل قرآن و عترت نهاد کتابخانه های عمومی کشور با هدف گسترش آموزهای قرآن و عترت به میزبانی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، دومین برنامه از دومین دوره طرح سراسری قرآنی بهار در بهار توسط محافل قرآن و عترت نهاد کتابخانه های عمومی کشور با هدف گسترش آموزهای قرآن و عترت به میزبانی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی برگزار شد.
گفتنی است اجرای طرح سراسری بهار در بهار، همزمان با شروع ماه مبارک رمضان در قالب برگزاری محافل مجازی به صورت روزانه و به میزبانی ۳۱ استان کشور، آغاز شده است. تلاوت مجلسی قرآن توسط قاریان ممتاز بومی، بررسی نکات قرآنی توسط دبیر محفل و طرح سؤال روزانه و اهدای جوایز به ۵ نفر برگزیده، سخنرانی با تأکید بر آموزه های اخلاقی نهج البلاغه و بخش اجرای ملّی توسط دبیر شورای محافل قرآن و عترت و بررسی نکات شنیدنی قرآن همراه با معرفی کتاب از برنامه های پیش بینی شده در اجرای این طرح است. این برنامه در ایام ماه مبارک رمضان همه روزه از ساعت ۱۵ تا ۱۶ به میزبانی یک استان برگزار می شود. علاقه مندان می توانند از طریق نشانی   https://www.skyroom.online/ch/researchpl/mahafel-qurani  مهمان این برنامه باشند.

.
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ