فهرست

گزارش

با حضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان جلفا انجام شد؛

برگزاری نشست کتاب خوان و شعرخوانی توسط کتابخانه معلم لیوارجان

همزمان با سالروز شهادت حضرت رقیه(س) کتابخانه معلم لیوارجان شهرستان جلفا با حضور حجت الاسلام والمسلمین علی اکبری رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان جلفا، نشست کتاب خوان و شعرخوانی برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، همزمان با سالروز شهادت حضرت رقیه(س) کتابخانه عمومی معلم لیوارجان شهرستان جلفا با حضور حجت الاسلام والمسلمین علی اکبری رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان جلفا نشست کتاب خوان و شعرخوانی به صورت مجازی و در بستر اسکای روم برگزار کرد.
در ابتدای این نشست که با همکاری کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین علی اکبری رئیس اداره تبلیغات اسلامی منطقه آزاد ارس ضمن عرض تسلیت به مناسبت سالروز شهادت حضرت رقیه(س)، در مورد ویژگی های آن  حضرت مطالبی را بیان کرد. وی افزود: بر اساس روایتی از امام صادق(ع) نباید با امر و نهی کردن فرزندان خود را تربیت بکنیم بلکه پدران و مادران می توانند با رفتار و اعمال خوب خود به گونه ای بچه ها را پرورش و تربیت کنند تا فرزندان با سبک زندگی و سیره ائمه و معصومین(ع) آشنا شده و ادامه دهنده این راه باشند.
اکبری گفت: به هیچ عنوان با خرد کردن شخصیت فرزندان خود را تربیت نکنیم بلکه ملاک تشویق و تنبیه فرزندان بایستی عمل و رفتار فرزندان در مواجهه با کارها باشد نه شخصیت آنها.
در ادامه این نشست اعضای کودک و نوجوان کتابخانه های عمومی استان آذربایجان شرقی به شعرخوانی و معرفی کتاب با محوریت موضوعی حضرت رقیه(س) پرداختند.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ