فهرست

اخبار شهرستان ملکان

در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ملکان مطرح شد؛

کتابخوانی اصل و اساس فعالیت های فرهنگی است

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ملکان به ریاست جواد مهدوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان ملکان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌شرقی، جلسه انجمن اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ملکان در آبان ماه سال1401 به ریاست جواد مهدوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان ملکان و با حضور یوسف عبدی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملکان؛ فرید فرحبخش، بخشدار لیلان و سایر اعضای حقیقی و حقوقی این انجمن در سالن اجتماعات فرمانداری ملکان برگزار شد.
جواد مهدوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار ملکان در این جلسه اظهار داشت کتابخوانی اصل و اساس فعالیت های فرهنگی است و بدون توجه به فرهنگ کتاب و کتابخوانی موفقیتی در جامعه حاصل نمی شود. پیشرفت جامعه در نتیجه توجه به مقوله مطالعه و انس با کتاب محقق شده و بی توجهی به این امر عواقب جبران ناپذیری برای هر جامعه ای در پی خواهد داشت.
ناصر مهدی پناه رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ملکان نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از فعالیت ها و عملکرد کتابخانه های عمومی شهرستان ملکان به تشریح برنامه های هفته کتاب در شهرستان ملکان پرداخت.
عكس های مرتبط :