اخبار شهرستان ها
1402/3/23 سه‌شنبه
به همت کتابخانه پارکشهر مرند انجام شد؛
آئین رونمایی از کتاب های «مجهول الهویه» و «زباله گردی دختر شایسته شهر»
به همت کتابخانه عمومی پارکشهر مرند آئین رونمایی از کتاب های «مجهول الهویه» و «زباله گردی دختر شایسته شهر» تألیف ناصر رضائی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، آئین رونمایی از کتاب های «مجهول الهویه» و «زباله گردی دختر شایسته شهر» تألیف ناصر رضائی باحضور داود عباسی، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند؛ نویسنده کتاب ها و جمعی از نویسندگان و فعالین حوزه کتاب و کتابخوانی در کتابخانه عمومی پارکشهر مرند برگزار شد.
داود عباسی فرماندار شهرستان مرند در این برنامه با اشاره به اینکه خداوند هنرمند است و خالق هنر گفت: انسان نیز از دیرباز به دنبال هنر و خلق آثار هنری بوده و ماندگاری انسان و هر پدیده به هنر بستگی دارد.
معاون استاندار هنر را دمیدن روح تعهد در جامعه عنوان کرده و افزود: تالیف کتاب نیز دمیدن روح تعهد در جامعه است. عباسی از شهرستان مرند بعنوان یکی از مراکز مهد هنر و تمدن یاد کرده و افزود: که بزرگان زیادی در این حوزه از این دیار برخاستند.
ناصر رضائی مولف کتاب های «مجهول الهویه» و «زباله گردی دختر شایسته شهر» نیز به اهداف نگارش و تالیف این کتاب ها پرداخته و پیرامون آن توضیحات مبسوطی را ارائه کرد.
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.