اخبار شهرستان ها
1402/4/18 یکشنبه
پیام تسلیت مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی در پی درگذشت پدر شهید «آسیابان نژاد»
مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی با صدور پیامی درگذشت مرحوم حاج «علی اکبر آسیابان نژاد» پدر شهید معظم «بیوک آقا آسیابان نژاد» را تسلیت گفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، اسد بابایی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با صدور پیامی درگذشت ابوالشهید مرحوم حاج «علی اکبر آسیابان نژاد» را به فرزند شهید والامقام، هادی آسیابان نژاد کتابدار کتابخانه مرکزی تبریز تسلیت گفت.
متن پیام به شرح زیر است:
الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ
خانواده محترم آسیابان نژاد
سلام علیکم
برای آنانکه در معامله با پروردگار جز خشنودی او را طلب نکردند و در راه این اعتقاد از عزیزترین سرمایه های خویش گذشتند، وعده ای جز بهشت برین نخواهد بود. آنان رضای ربوبی را در کمال بندگی یافتند و سبکبال و آرام راه رجعت به مقصود و معبود را طی نمودند.
خبر درگذشت مرحوم مغفور حاج «علی اکبر آسیابان نژاد» پدر گرامی شهید والامقام «بیوک آقا آسیابان نژاد» موجب اندوه و تألم گردید. اینجانب با نهایت تاسف ضمن ابراز همدردی از طرف همکاران کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، این مصیبت را تسلیت و تعزیت عرض می نمایم. خداوند متعال به شما خانواده محترم و دیگر سوگواران، صبر و شکیبایی عنایت فرماید و روح آن مرحوم مغفور را در فردوس برین، به آسودگی و آرامش برساند و قرین رحمت واسعه خود گرداند.

 
اسد بابایی
مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.