اخبار شهرستان ها
1401/11/13 پنجشنبه
همزمان با دهه فجر در شهرستان جلفا؛
مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب «چهل تدبیر» برگزار می شود
همزمان با دهه فجر مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب «چهل تدبیر» به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان جلفا و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، دفتر امام جمعه منطقه آزاد ارس و دفتر امام جمعه هادیشهر برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، همزمان با دهه فجر و ایام بزرگداشت چهل و چهارمین پیروزی انقلاب اسلامی، مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب «چهل تدبیر» به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان جلفا و با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جلفا، دفتر امام جمعه منطقه آزاد ارس و دفتر امام جمعه هادیشهر برگزار می شود.
مسابقه کتابخوانی از کتاب «چهل تدبیر» نوشته محمدعلی الفت پور در قالب پرسشنامه چهارگزینه ای و به صورت پیامکی از تاریخ ۱۲ لغایت ۲۲ بهمن ماه در بستر پیام رسان های بله و ایتا برگزار می شود.
شایان ذکر است کتاب «چهل تدبیر» بر آن است تا سیری منطقی، متنوع، موثر و راهگشا از تدابیر نظام جمهوری اسلامی در آغاز دهه چهارم انقلاب ارائه دهد. مجموعه تدابیر و چاره اندیشی هایی که نظام برای حفظ حیات خویش به هنگام غائله ها و بحران های مختلف اندیشیده است، نگارنده این اثر را بر آن داشته تا در مجموعه ای با عنوان «چهل تدبیر» به بررسی بخشی از این تاریخ پرافتخار جمهوری اسلامی بپردازد.
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.