اخبار شهرستان ها
1401/2/28 چهارشنبه
همزمان با برگزاری سی و سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران صورت می‌گیرد؛
اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و کتابخوانی توسط کتابخانه های عمومی پیک صبا و پیک دانایی در سطح شهر تبریز
کتابخانه های عمومی سیار پیک صبا و پیک دانایی در روزهای برگزاری سی و سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با استقرار در اماکن عمومی و گردشگری شهر تبریز به معرفی دستاوردهای نهاد کتابخانه های عمومی می پردازند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، همزمان با برگزاری سی و سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، کتابخانه های عمومی سیار پیک صبا و پیک دانایی از ابتدای بازگشایی این نمایشگاه با حضور در اماکن عمومی و گردشگری شهر تبریز به معرفی دستاوردهای نهاد کتابخانه های عمومی می پردازند.
ثبت نام رایگان، برپایی ایستگاه نقاشی، قصه گویی، معرفی کتاب و مشاوره خواندن از جمله برنامه هایی است که در طول برگزاری سی و سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران توسط کتابداران کتابخانه های سیار پیک صبا و پیک دانایی به عموم مردم فرهنگ دوست تبریز ارائه شد.
گفتنی است، استان آذربایجان شرقی دارای سه دستگاه کتابخانه عمومی سیار با عنوان های پیک صبا، پیک دانایی و پیک فرهنگ است که در سال ۱۳۹۴و با حضور مسئولین استانی به بهره برداری رسیده اند.
غرفه نهاد کتابخانه های عمومی کشور نیز در سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در ورودی ۱۷ شبستان، راهروی شماره ۵ از ۲۱ لغایت۳۱ اردیبهشت ماه پذیرای دوستداران کتاب و کتابخوانی و مشتاقان یار مهربان است.


تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.