اخبار شهرستان ها
1402/5/28 شنبه
با همکاری اداره بهزیستی و موسسه ترنم مهر هوراند انجام شد؛
برگزاری طرح مشارکت اجتماعی نوجوانان ایران «مانا» توسط کتابخانه عمومی ولایت هوراند
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان هوراند با با همکاری اداره بهزیستی و موسسه ترنم مهر طرح مشارکت اجتماعی نوجوانان ایران «مانا» را در کتابخانه عمومی ولایت این شهرستان برگزار کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، طرح مشارکت اجتماعی نوجوانان ایران «مانا» توسط اداره کتابخانه های عمومی شهرستان هوراند با همکاری اداره بهزیستی و موسسه ترنم مهر در کتابخانه عمومی ولایت این شهرستان برگزار شد.
عبدیان رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان هوراند با اعلام این خبر گفت: برای دومین سال پیاپی طرح مانا در کتابخانه عمومی ولایت هوراند در حال برگزاری می باشد. وی افزود: در این طرح نوجوانان در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی و نحوه تبدیل تهدیدها به فرصت ها و همچنین حساس‌سازی خانواده‌ها با استفاده از توانایی‌های نوجوانان آموزش داده می شود.
همچنین نوجوانان با آموزش در طرح «مانا» می‌توانند با مشارکت جمعی، مسائل و مشکلات را شناسایی کرده و با روش‌های علمی و کمک تسهیلگران، توانایی حل مسائل را پیدا کنند.
گفتنی است طرح «مانا» با هدف آموزش نوجوانان برای کاهش آسیب‌های اجتماعی فردی و اجتماعی و همچنین غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان برای گروه سنی 13 تا 18 سال اجرا می شود.
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.