اخبار شهرستان ها
1402/4/18 یکشنبه
بمناسبت عید سعید غدیر خم انجام شد؛
برگزاری عصر شعر با محوریت عید غدیرخم در کتابخانه عمومی شیخ شهاب الدین اهری
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اهر با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و انجمن ادبی استاد بارز ویژه برنامه عصر شعر با محوریت عید غدیرخم را در کتابخانه عمومی شیخ شهاب الدین اهری را برگزار کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اهر با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و انجمن ادبی استاد بارز ویژه برنامه عصر شعر با محوریت عید غدیرخم را در کتابخانه عمومی شیخ شهاب الدین اهری را برگزار کرد.
الیاس ممی پور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اهر در این محفل ادبی ضمن تبریک عید غدیر خم به حاضرین گفت: جهان اسلام با نزول آیات تبلیغ و اکمال که همراه با لبیک مسلمانان به ندای پروردگار بود جان تازه ای گرفت. پس باید تمامی دستگاه های فرهنگی، عید غدیر خم را که از بزرگترین اعیاد مسلمین جهان است با اجرای برنامه های فرهنگی زنده نگه دارند.
در ادامه مراسم شاعران مطرح شهرستان اهر در مدح حضرت رسول اکرم(ص)، حضرت علی(ع) و عید غدیر خم، اشعار و سروده های خودشان را برای حاضرین قرائت کردند.
گفتنی است در این برنامه از رقیه قاسمی کتابدار کتابخانه شیخ شهاب الدین اهری، بدلیل تعامل بیشتر با ادارات در جهت اجرای برنامه های فرهنگی تجلیل شد.
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.