فهرست

بازتاب اخبار

بازتاب استقبال کم نظیر مردم سهند از کتابخانه شهید سپهبد سلیمانی در خبرگزاری فارس؛

شما هم به این صف بپیوندید!

خبرگزاری فارس طی گزارشی با عنوان «شما هم به این صف بپیوندید!» که ۱۱ تیرماه ۱۴۰۲ منتشر شد، به استقبال کم نظیر مردم سهند از کتابخانه شهید سپهبد قاسم سلیمانی پرداخته است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، خبرگزاری فارس طی گزارشی با عنوان «شما هم به این صف بپیوندید!» که ۱۱تیرماه ۱۴۰۲ منتشر شد، به استقبال کم نظیر مردم سهند از کتابخانه شهید سپهبد قاسم سلیمانی پرداخته است. متن کامل این گزارش به شرح زیر است:

دقت کرده‌اید، آدم‌های صف دوستی‌ هستیم! خوش ذوق و وظیفه‌شناس که خودکار هرجا صف باشد می‌گوییم، ما هم باید در آن شرکت داشته باشیم. فرقی هم نمی‌کند، چه چیزی در پایان صف نصیب‌مان شود! اما این صف فرق می‌کند! می‌گویید نه پس خودتان بخوانید: با گذشت یک هفته از بهره برداری کتابخانه عمومی شهید سپهبد قاسم سلیمانی، آمارها از استقبال کم نظیر مردم شهر جدید سهند از این کتابخانه خبر می‌دهد. تاکنون بیش از ۲ هزار نفر در این کتابخانه عضو شده‌اند که از این تعداد ۷۹۶ نفر مرد و ۱۲۰۷ نفر زن بوده‌اند. همچنین ۹۷۴ نفر از اعضای این کتابخانه را دانش‌آموزان تشکیل می‌دهند.

این کتابخانه، به عنوان دومین کتابخانه عمومی بزرگ استان آذربایجان شرقی، در زمینی به مساحت ۳ هزار و ۴۰۰ مترمربع و زیربنای بالغ بر ۳ هزار مترمربع در سه طبقه با سازه فلزی توسط شرکت عمران شهر جدید سهند ساخته شده و توسط اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان آذربایجان شرقی با تجهیزات به‌روز کتابخانه‌ای مجهز شده است. این کتابخانه دارای بخش‌های متنوعی از جمله مخزن اصلی با گنجایش ۶۰ هزار جلد کتاب، مخزن کتاب‌های مرجع، سالن‌های مطالعه بانوان و آقایان با ظرفیت ۱۰۰ نفر، بخش کودک با ۱۴۰ مترمربع مساحت، اتاق بازی، اتاق مادر و کودک، ساختکده، اتاق علم، بخش نشریات، کلاس آموزشی، بخش خدمات تحت وب، کلاس آموزشی رایانه‌محور، سالن جلسات، تالار آمفی تئاتر و… است. شما هم به صف کتابخانه‌ها بپیوندید. خوش خبر باشید!

نسخه قابل چاپ