فهرست

تازه ترین اخبار

نماینده سازمان بهداشت جهانی؛

روحیه نشاط و شکوفایی در کتابخانه های عمومی ایران جاری است

ماها العداوی نماینده سازمان بهداشت جهانی در بازدید از کتابخانه تازه تاسیس استاد کریمی مراغه ای از وجود روحیه نشاط و شکوفایی در کتابخانه های عمومی ایران تمجید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی ماها العداوی نماینده سازمان بهداشت جهانی در کشورهای حوزه مدیترانه که برای ارزیابی مراغه به عنوان شهر سالم در این شهرستان حضور دارد در بازدید از کتابخانه عمومی استاد کریمی مراغه ای با کتابداران و اعضای این کتابخانه گفتگو کرده با خدمات کتابخانه های عمومی در ایران آشنا شد.
ماها العداوی با بیان اینکه روحیه نشاط و شکوفایی در کتابخانه های عمومی ایران جاری است گفت: یکی از شاخصه های مهم شهر سالم داشتن جامعه منسجم با مشارکت مردم و دولت است که کتابخانه های عمومی به عنوان پایگاه های اجتماعی نقش مهمی در تحقق این مهم دارند و می توانند با میزبانی از اقشار محتلف مردم از کودک تا سالمند زمینه را برای دسترسی به منابع و تجارب وسیع برای همگان فراهم نمایند.
گفتنی است کتابخانه عمومی استاد کریمی مراغه ای با زیربنای ۴۰۰ متر مربع و با هزینه کردی بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال توسط اداره کل کتابخانه های عمومی استان تجهیز و در دهه فجر 1402 افتتاح گردیده و در اختیار مردم فرهنگ دوست مراغه قرار گرفت.
عكس های مرتبط :