فهرست

اخبار شهرستان ها

همزمان با هفته کتاب؛

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان اسکو برگزار شد

همزمان با هفته کتاب جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان اسکو به ریاست بابک رضی منش، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، همزمان با هفته کتاب جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان اسکو به ریاست بابک رضی منش، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی سکو؛ علی علایی، شهردار شهر جدید سهند؛ علی محسنی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اسکو و سایر اعضای انجمن برگزار شد.
بابک رضی منش فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های شهرستان اسکو ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی و تقدیر از کتابداران و کارکنان کتابخانه های عمومی شهرستان گفت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله) «علم، پایه‌ی پیشرفت همه‌جانبه‌ی یک کشور است.» بر همین اساس برای توانمند شدن کشور، پیمودن راه علم و دانش و گسترش فعالیت های فرهنگی لازم و ضروری است.
رضی منش اظهار داشت برای گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و سرانه مطالعه در شهرستان، نیازمند تعامل، همکاری و هم افزایی همه سازمان ها، نهادها و ادارات فرهنگی در این زمینه هستیم.
علی علایی شهردار شهر جدید سهند نیز ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در بین آحاد جامعه را عین خدمت دانست و افزود: با توجه به مشکلات و تهدیدهای فضای مجازی برای کودکان و نوجوانان می توان با گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی از آسیب های فضای مجازی جلوگیری کرد.
گفتنی است بابک رضی منش فرماندار شهرستان اسکو همزمان با هفته کتاب و ایام گرامیداشت کتاب وکتابخوانی ۱۵۰۰ جلد کتاب به کتابخانه تازه تاسیس شهید سلیمانی شهر جدید سهند اهدا کرد. این کتاب ها در راستای پویش «اهدای کتاب، اهدای دانایی» به مجموعه کتابخانه های عمومی شهرستان اسکو اهدا شده که شامل موضوعات: ادبیات، تاریخ ، علمی، مذهبی و ... با ارزش تقریبی ۵۰۰ میلیون ریال می باشد.

عكس های مرتبط : كلمات كليدی : جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان اسکو
نسخه قابل چاپ