فهرست

اخبار شهرستان ها

به مناسبت گرامیداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار؛

طرح توسعه کتابخانه عمومی پیامبر رحمت(ص) شهرستان میانه افتتاح شد

همزمان با گرامیداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار طرح توسعه کتابخانه عمومی پیامبر رحمت(ص) میانه با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، بمناسبت گرامیداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار و همزمان با بیست و نهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران طرح توسعه کتابخانه عمومی پیامبر رحمت(ص) با حضور مسعود سعادتی، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه؛ منوچهر جعفری، معاون اداری مالی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح شد.
اجرای طرح توسعه کتابخانه عمومی پیامبر رحمت(ص) در مساحت ۳۵۰ متر مربع زیربنا و با ظرفیت ۷۰ نفر صندلی، با صرف هزینه ای بالغ بر ۱۸ میلیارد ریال اعتبار از محل تملک دارایی سرمایه ای استان انجام شده است. با توجه به محدود بودن ظرفیت سالن مطالعه کتابخانه این سالن به صورت روزهای زوج و فرد برای مراجعین خدمات ارائه می کرد که با افتتاح این طرح توسعه آقایان و خانم ها می توانند به صورت همزمان از ظرفیت سالن های مطالعه کتابخانه استفاده کنند.
گفتنی است تجلیل از شهردارانی که در پرداخت نیم درصد سهم کتابخانه های عمومی شهرستان میانه اهتمام ویژه داشته اند از دیگر برنامه های اجرا شده در حاشیه این افتتاح بود.


عكس های مرتبط : كلمات كليدی : افتتاح کتابخانه
نسخه قابل چاپ