فهرست

اخبار شهرستان ها

با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی انجام شد؛

تقدیر از کتابخوانان برتر و اجرای طرح «هر شهروند یک مروج کتابخوانی» توسط کتابخانه شهید فهمیده یامچی

کتابخانه عمومی شهید فهمیده یامچی با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، برنامه های تقدیر از کتابخوانان برتر و طرح «هر شهروند یک مروج کتابخوانی» را برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان شرقی، در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در بخش یامچی کتابخانه عمومی شهید فهمیده یامچی برنامه های تقدیر از کتابخوانان برتر و طرح «هر شهروند یک مروج کتابخوانی» را اجرا کرد.
در مراسم تقدیر از کتابخوانان برتر کتابخانه عمومی شهید فهمیده یامچی که با همکاری ستاد اقامه نماز جمعه یامچی، شورای اسلامی شهر و شهرداری یامچی در بین الصلاتین نماز عبادی-سیاسی جمعه برگزار شد، جوایز نفیسی از طرف ستاد اقامه نماز جمعه شهر یامچی و شورای اسلامی و شهرداری این شهر به برگزیدگان اهدا شد. در این مراسم از زهرا نجومی مرکید و الله وردی لطفی در رده سنی بزرگسال؛ زهرا دمگاه در رده سنی نوجوان؛ زهرا شوری، فاطمه دروبی، بیتا عباسپور، اسرا غریبی، باران قادری، امیررضا نوروزپور یامچی و بابک لطفی یامچی در رده سنی کودک تقدیر به عمل آمد.
همچنین در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در بین اقشار مختلف بخش یامچی، طرح «هر شهروند یک مروج کتابخوانی» توسط رضوان عباسی، مسئول کتابخانه عمومی شهید فهمیده یامچی در حال اجرا است. در این طرح با استفاده از نشریات تاریخ گذشته در مکان‌های عمومی مانند پارک‌ها، ادارات، میادین اصلی شهر، ایستگاههای اتوبوس شهری و بین‌شهری تلاش می شود تا عادت به مطالعه در بین آحاد مردم جامعه ایجاد شود.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ