فهرست

اخبار شهرستان ها

پیام تسلیت مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی به کتابدار کتابخانه مرکزی تبریز

مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، در پیامی درگذشت پدر گرامی همکار ارجمند جناب آقای محمود محمودزاده کتابدار کتابخانه مرکزی تبریز را به ایشان و خانواده محترم‌شان تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، شهرام خدایی مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، در پیامی درگذشت پدر گرامی همکار ارجمند جناب آقای محمود محمودزاده کتابدار کتابخانه مرکزی تبریز را به ایشان و خانواده محترم‌شان تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت مدیرکل کتابخانه های عمومی استان به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
خانواده محترم محمودزاده
سلام علیکم           
پدران معظم شهدا با صبر و استقامت در فراق فرزند شهید خود، تجلی بخش گوهر شهادت در جامعه و سرچشمه جاودان ایثار و فداکاری هستند.
هیچ قلمی یارای وصف این صبر و ایثار نیست، آنگاه که تمام دارایی یک پدر، فرزند است و چه سعادتی از این بالاتر که پدری ابراهیم وار، تمام داراییش را در راه اعتقادات راستینش فدا کند و جوانان برومند خود را جانانه برای راه سترگ شهادت رهسپار کند.
امروز فصل وصال پدری فرارسیده که سال ها است حسرت تکرار نشدنی دیدار دوباره و لذت در آغوش کشیدن فرزند شهیدش را صبورانه تنها در چارچوب بی‌جان قاب عکسی نظاره می‌کرد.
از منظر ادب و ارادت بر ساحت ایمان و مقام صبرش ادای احترام  کرده و از درگاه پروردگار متعال، علو درجات را برای ایشان مسألت داریم. امید که به فضل الهی در جوار فرزند شهیدش مشمول مغفرت و قرین رحمت واسعه ربوبی شود.
شهرام خدایی
مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی
نسخه قابل چاپ