فهرست

اخبار شهرستان ها

امام جمعه هادیشهر در بازدید از کتابخانه عمومی فرهنگ مطرح کرد؛

لزوم ایجاد زمینه انس و الفت مردم به ویژه جوانان با کتاب

حجت الاسلام و المسلمین عبدالصمدناصری، امام جمعه هادیشهر با حضور در کتابخانه عمومی فرهنگ از بخش های مختلف این کتابخانه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، حجت الاسلام و المسلمین عبدالصمدناصری، امام جمعه هادیشهر با حضور در کتابخانه عمومی فرهنگ از بخش های مختلف این کتابخانه بازدید کرد.
امام جمعه هادیشهر در این بازدید با اشاره به جایگاه ویژه کتاب و کتابخانه، این مجموعه را نعمت و سرمایه‌ای عظیم برای منطقه برشمرد و منابع آن را از مهم ترین گنجینه‌های اندیشه بشری دانست. وی با تاکید بر اهمیت و جایگاه فرهنگ مکتوب و ارزش والای کتاب در اسلام گفت: باید زمینه انس و الفت مردم به ویژه جوانان با کتاب فراهم آید.
در این بازدید سعید مفضفی یامچی، رئیس اداره کتابخانه های شهرستان جلفا ضمن ارائه گزارشی از وضعیت موجود کتابخانه‌های عمومی به اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و کتابخوانی اشاره کرد و گفت: در راستای ایجاد انگیزه برای مطالعه در بین اقشار مختلف، برنامه‌های مختلف کتابخوانی، قصه گویی، نشست های کتاب خوان، مسابقات کتابخوانی، نشست های جمع خوانی و معرفی کتاب در کتابخانه‌های عمومی شهرستان اجرا می شود و این برنامه ها با استقبال گسترده مردم رو به رو شده است.
در ادامه این بازدید جوایز مسابقه کتابخوانی عید تا عید که به مناسبت عید قربان و عید غدیرخم برگزار شده بود به برندگان اهدا شد.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ