فهرست

اخبار شهرستان ها

با حضور امام جمعه محترم هادیشهر؛

نمایشگاه «حیات طیبه» در کتابخانه فرهنگ هادیشهر افتتاح شد

همزمان با ایام محرم نمایشگاه «حیات طیبه» با حضور امام جمعه هادیشهر و جمعی از مسئولین شهرستانی در کتابخانه عمومی فرهنگ هادیشهر افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، همزمان با ایام محرم نمایشگاه «حیات طیبه» با حضور حجت الاسلام و المسلمین عبدالصمد ناصری امام جمعه هادیشهر و جمعی از مسئولین شهرستانی در کتابخانه عمومی فرهنگ هادیشهر افتتاح شد.
سعید مفضفی یامچی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان جلفا گفت: نمایشگاه حیات طیبه شامل: عرضه محصولات حجاب و عفاف، ماه محرم، لوازم التحریر و لوازم فرهنگی می باشد که با مشارکت دستگاه های فرهنگی شهرستان و با هدف ترویج فرهنگ عفاف و حجاب، رعایت پوشش اسلامی و حمایت از کالای ایرانی برپا شده است.
همچنین مداحی و روضه خوانی به مناسبت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام از جمله برنامه های اجرا شده در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه بود.
گفتنی است این نمایشگاه به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان جلفا و با مشارکت اداره آموزش و پرورش شهرستان جلفا، سازمان منطقه آزاد ارس و کانون فرهنگی و اجتماعی کوثر دایر شده و به مدت یک ماه از 12 مردادماه الی 12 شهریور ماه روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۵ الی ۲۰ میزبان مراجعین و اعضای کتابخانه های عمومی است.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ