فهرست

اخبار شهرستان ها

در راستای توسعه تعاملات فرهنگی انجام گرفت؛

دیدار رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان جلفا با معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس

در راستای توسعه تعاملات فرهنگی، رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان جلفا با معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، سعید مفضفی یامچی رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان جلفا با حضور در سازمان منطقه آزاد ارس با محسن محمدزاده سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری این سازمان دیدار و در خصوص همکاری های دوجانبه در حوزه فرهنگی با وی تبادل نظر کرد.
سعید مفضفی با بیان اینکه پیوست فرهنگی در اقدامات سازمان منطقه آزاد ارس نشان دهنده عمق توجه مسئولین این سازمان به مقوله مهم کتاب و کتابخوانی است از لزوم استفاده از این ظرفیت مهم برای رشد سرانه مطالعه در این منطقه سخن گفت.
وی همچنین وجود کتابخانه سیار در شهرستان جلفا را برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارائه خدمات در مناطق کم برخوردار را فرصت مغتنمی شمرد و افزود: ارائه خدمات کتابخانه ای به همه اقشار و آحاد جامعه از بنیادی ترین سیاست های کتابخانه های عمومی به شمار می آید.
محسن محمدزاده سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس نیز در این دیدار یکی از مهمترین اهداف سازمان را تامین زیرساخت های فرهنگی در وهله اول برای عموم مردم منطقه و سپس استان عنوان کرد.
محمدزاده اظهار داشت: آماده هرگونه همکاری با اداره کل کتابخانه های عمومی استان و سایر ادارات و سازمان های فرهنگی در راستای ترویج و توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی در استان و منطقه آزاد ارس است.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ