فهرست

اخبار شهرستان ها

بمناسبت سی امین دوره هفته کتاب ، کتابخوانی و کتابدار انجام گرفت؛

دیدار کتابداران و کارکنان کتابخانه های عمومی اسکو با امام جمعه این شهرستان

همزمان با سی امین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، کتابداران و کارکنان کتابخانه های عمومی اسکو با حجه الاسلام والمسلمین کاظم حافظ نیا، امام جمعه شهرستان اسکو دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، همزمان با سی امین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، کتابداران و کارکنان کتابخانه های عمومی اسکو با حجه الاسلام والمسلمین کاظم حافظ نیا، امام جمعه شهرستان اسکو دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار حجه الاسلام والمسلمین کاظم حافظ نیا امام جمعه شهرستان اسکو ضمن تبریک هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار از زحمات و تلاش های خادمان کتاب و کتابخوانی شهرستان تشکر و قدردانی کرده و افزود: کتابداران در ترویج، تبلیغ و نگهداری کتاب ها نقش مهمی دارند. وی ادامه داد مسئولین فرهنگی باید علاوه بر حمایت معنوی از لحاظ مادی نیز از کتاب و کتابخوانی حمایت کنند.
امام جمعه شهرستان اسکو با اشاره به کتاب «من و کتاب» از آثار ارزشمند مقام معظم رهبری (مدظله العالی) افزود: یکی از بحث های مهم در اندیشه های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بحث کتاب و کتابخوانی می باشد. لذا اگر مسئولین فرهنگی ما در باب ترویج کتابخوانی اندیشه های مقام معظم رهبری را سرلوحه کارهای خود قرار دهند و به اهمیت موضوع کتاب پی ببرند، آحاد جامعه و مردم نیز به سمت کتاب و کتابخوانی سوق پیدا خواهند کرد.
امام جمعه اسکو با اشاره به اینکه وضعیت سرانه مطالعه و کتابخوانی در جامعه پایین است افزود: همه دستگاه ها، نهادها و ادارات بایستی در ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب و کتابخوانی دست به دست هم دهند تا شاهد اتفاقات ناگوار در جامعه نباشیم.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ