فهرست

اخبار شهرستان ها

در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان عجبشیر مطرح شد؛

تلاش برای ارتقاء و بهبود وضعیت کتابخانه ها و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی از وظایف انجمن کتابخانه ها است

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان عجب شیر به ریاست جعفر قادری، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان عجب شیر در کتابخانه عمومی شهید رجایی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، همزمان با ایام هفته کتاب و کتابخوانی جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان عجب شیر، به ریاست جعفر قادری، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان عجبشیر؛ سارا بزازی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان؛ عباس ممقانی مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان عجبشیر؛ قادر فدایی رئیس شورای اسلامی عجبشیر؛ علی امانی، بخشدار جوان قلعه؛ حسن زاده شهردار جوان قلعه و سایر اعضای حقیقی و حقوقی این انجمن در محل کتابخانه عمومی شهید رجایی عجب شیر برگزار شد.
فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی عجب شیر ضمن تبریک سی امین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر تاثیرگذاری و بازدهی موثر برگزاری جلسات انجمن گفت: یکی از مهمترین اهداف انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان تلاش در راستای ارتقاء و بهبود وضعیت کتابخانه ها و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در بین شهروندان است که این امر با هم افزایی و هم فکری مضاعف دستگاه های متولی همراه با ارائه راهکارهای کاربردی و کارشناسی امکان پذیر است.
میرسردار مرندی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان عجبشیر نیز در این جلسه با ارائه گزارشی از  فعالیت های فرهنگی و وضعیت آماری شاخص های کتابخانه ای به پیگیری مصوبات جلسه قبل پرداخت. وی با اشاره به استقبال خوب شهروندان از پویش «نذر کتاب، نشر خوبی ها» افزود: تا کنون بیش از 580 جلد کتاب از طریق این پویش به کتابخانه های عمومی شهرستان اهدا شده است.
گفتنی است تجلیل از خادمان کتاب و کتابخوانی و کتابخوانان برتر شهرستان عجبشیر و بازدید از کتابخانه عمومی شهید رجایی از جمله برنامه های اجرا شده در هفته کتاب بود.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ