فهرست

اخبار شهرستان ها

همزمان با ایام هفته کتاب:

جلسه انجمن کتابخانه عمومی شهید حمید باکری سردرود برگزار شد

همزمان با ایام هفته کتاب، جلسه انجمن کتابخانه عمومی شهید حمید باکری سردرود به ریاست رحیم محمدی بخشدار مرکزی تبریز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، جلسه انجمن کتابخانه عمومی شهید حمید باکری سردرود به ریاست رحیم محمدی بخشدار مرکزی تبریز و رئیس انجمن کتابخانه سردرود و با حضور محمد باغزار رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تبریز؛ محمد علی مولاخواه، شهردار سردرود؛ مهدی قویدل، عضو شورای شهر سردرود و سایر اعضای حقیقی و حقوقی تین انجمن در محل اتاق جلسه کتابخانه برگزار شد.
رحیم محمدی بخشدار مرکزی تبریز ضمن تبریک هفته کتاب به خادمان کتاب و کتابخوانی، سرمایه گذاری در حوزه کتاب و کتابخوانی را از جمله اولویت های مهم فعالیت های فرهنگی برشمرد و افزود: دستگاه های فرهنگی با برنامه ریزی های مناسب و می توانند فرهنگ کتابخوانی را در جامعه و به ویژه در میان جوانان تقویت کنند.
محمدی ادامه داد: جامعه ای پویا و موفق است که فرهنگ کتابخوانی در آن رواج داشته باشد، چرا که توسعه فرهنگ مطالعه و کتابخوانی دروازه ای برای پیشرفت جامعه می شود.
همچنین در این جلسه جواد حیدرزاده مسئول کتابخانه عمومی شهید حمید باکری سردرود با ارائه گزارشی از فعالیت های کتابخانه در شش ماهه گذشته از رشد چمشگیر آمار اعضا و امنت در این کتابخانه خبر داد.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ