فهرست

اخبار شهرستان ها

در نشست فرهنگی نقد و بررسی کتاب «شاخص‌های مکتب شهید سلیمانی» مطرح شد:

برای تبیین مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی باید اول مکتب اسلام را بشناسیم

همزمان با سومین سالگرد شهادت‌ سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، نشست فرهنگی نقد و بررسی کتاب «شاخص های مکتب شهید سلیمانی» در کتابخانه عمومی ولایت شهرستان هوراند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، همزمان با سومین سالگرد شهادت‌ سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، نشست فرهنگی نقد و بررسی کتاب «شاخص های مکتب شهید سلیمانی» با حضور حجت الاسلام والمسلمین غفاری نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان هوراند و جمعی از فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج واحد دانش آموزی و پایگاه های شهری خواهران و برادران و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی در کتابخانه عمومی ولایت شهرستان هوراند برگزار شد.
حجت الاسلام غفاری با اشاره به رشادت ها و دلاوری های حاج قاسم سلیمانی در مبارزه با اشرار و همچنین مبارزه با گروه تکفیری داعش گفت: این کتاب نگاهی دارد به خط فکری و مکتب سردار حاج قاسم سلیمانی که راهنمای سعادت بشریت است. وی با اشاره به اینکه راه و روش حاج قاسم سلیمانی یک مکتب است افزود: برای تبیین مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی باید اول مکتب اسلام را بشناسیم.
گفتنی است کتاب «شاخص‌های مکتب شهید سلیمانی» اثر حجت‌الاسلام علی شیرازی نماینده پیشین ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران و همرزم شهید سلیمانی است که توسط انتشارات «خط مقدم» در 136 صفحه در سال 1399 به چاپ رسیده است.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ