فهرست

اخبار شهرستان ها

با حضور معاون فرماندار خداآفرین انجام شد؛

مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خداآفرین

با حضور معاون فرماندار شهرستان خداآفرین و معاون اداری مالی اداره کل کتابخانه های عمومی استان آذربایجان شرقی آیین تکریم و معارفه رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خداآفرین در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، آیین تکریم و معارفه رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خداآفرین با حضور اصغر بهروز معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری خداآفرین و منوچهر جعفری، معاون اداری مالی اداره کل کتابخانه های عمومی استان آذربایجان شرقی در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
در این مراسم اصغر بهروز معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری خداآفرین با اشاره به آمار پایین سرانه مطالعه در کشور افزود: سازمان ها و نهادهای فرهنگی می بایستی در راستای ارتقای فرهنگ کتاب و کتابخوانی تلاش مضاعفی نموده و با هم افزایی یکدیگر در پیشبرد اهداف عالی نظام گام بردارند.
همچنین در این مراسم منوچهر جعفری معاون اداری مالی اداره کل کتابخانه های عمومی استان با اشاره به اینکه رسالت کتابخانه های عمومی حفظ و نگهداری از آثار مکتوب و غیرمکتوب و اشاعه و دسترس پذیر ساختن آنها است افزود: تلاش در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و کتابخوان کردن آحاد جامعه از جمله وظایف مهم کتابخانه های عمومی است.
معاون اداری مالی اداره کل کتابخانه های عمومی استان با تقدیر از خدمات چندین ساله حميد کوهی اصل با اهدای حکمی از سوی مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، اصغر اصغرزاده را بعنوان سرپرست اداره‌ کتابخانه های عمومی شهرستان خداآفرین معرفی کرد.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ