فهرست

اخبار شهرستان ها

در راستای آشنایی والدین دانش آموزان و اقشار مختلف جامعه انجام شد؛

برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی

به همت کتابخانه عمومی ایثار روستای تیل و با همکاری اداره آموزش و پروش بخش تسوج، شورای اسلامی و دهیاری این روستا، کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، همزمان با فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و با هدف آگاه سازی و معرفی آسیب های اجتماعی، کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی با همکاری اداره آموزش و پرورش بخش تسوج، شواری اسلامی، دهیاری و کتابخانه عمومی ایثار روستای تیل در محل مسجد جامع این روستا برگزار شد.
در این مراسم سرهنگ حسینی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شبستر به تشریح آسیب های موجود و شایع در بین دانش آموزان پرداخت. وی با اشاره به گسترش استفاده از فضای مجازی در بین دانش آموزان، به انواع تهدیدها و فرصت های پیش روی استفاده کاربران از فضای مجازی اشاره کرده و راه حل های پیشگیری از آسیب های اجتماعی ناشی از استفاده ناصحیح از فضای مجازی را بیان کرد.
همچنین در ادامه این کارگاه آموزشی، یاوری کارشناس اداره بهزیستی شهرستان شبستر نیز به ارائه مطالبی در خصوص آسیب های اعتیاد به مواد مخدر و دلایل شیوع آن بین افراد جامعه پرداخت.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ