فهرست

اخبار شهرستان ها

همزمان با سالروز تاسیس نهاد صورت گرفت؛

میزبانی کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی از نمایشگاه دست آوردها، آثار و تولیدات کسب و کارهای کوچک

همزمان با نوزدهمین سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور، نمایشگاه دست آوردها، آثار و تولیدات کسب و کارهای کوچک در کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه عمومی آذربایجان شرقی، همزمان با نوزدهمین سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور و میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج)، نمایشگاه دست آوردها، آثار و تولیدات کسب و کارهای کوچک در کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی با حضور زهرا کوهی، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی؛ علی مشایخی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی؛ اسد بابایی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و جمعی از کارآفرینان و صاحبان مشاغل خانگی و کوچک در کتابخانه عمومی شهریار تبریز برگزار شد.
اسد بابایی مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی در مراسم افتتاح این نمایشگاه گفت: در سیاست جدید نهاد کتابخانه های عمومی کشور کارکرد کتابخانه‌ها تغییر کرده و آن تصوری که از کتابخانه به عنوان یک محیط آرام و همراه با سکوت که در آن تنها امانت کتاب اتفاق می‌افتد یا با سالن مطالعه تعریف می‌شود تغییر کرده است.
بابایی افزود: ما نیز در کتابخانه های عمومی استان بر همین اساس به باز تعریف از کتابخانه، خدمات و ایجاد برنامه ها و طرح های متنوع فرهنگی اقدام کرده ایم که یکی از مهمترین اقدامات در این زمینه حمایت از صاحبان مشاغل و کسب و کارهای کوچک است. وی مهمترین هدف از برگزاری این نمایشگاه ها را معرفی و شناساندن صاحبان مشاغل و برقراری ارتباط موثر میان آنها دانسته و از آمادگی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی برای برگزاری کلاس های آموزشی مشاغل مختلف در محیط کتابخانه ها خبر داد.
گفتنی است نمایشگاه دست آوردها، آثار و تولیدات کسب و کارهای کوچک همزمان با کتابخانه شهریار شهرستان تبریز در سایر کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی از جمله کتابخانه های عمومی امام خمینی (ره) صوفیان در شهرستان شبستر، شهید رجایی در شهرستان عجب شیر، خواجه محمد خوشنام خواجه در شهرستان هریس، شیخ شهاب الدین اهری در شهرستان اهر و ... نیز به صورت همزمان آغاز به کار کرده و همه روزه از 15 تا 25 اسفندماه برای بازدید عموم دایر می باشد.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ