فهرست

اخبار شهرستان ها

با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان:

آیین معارفه معاون امور کتابخانه‌ها و همکاری‌های اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان شرقی برگزار شد

طی مراسمی با حضور مدیران و کارشناسان ستادی، ضمن تکریم و تقدیر از فعالیت‌های سیما آپند به عنوان سرپرست معاونت، سید هادی بنی فاطمه، به عنوان معاون جدید امور کتابخانه‌ها و همکاری‌های اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، نشست ماهانه هم اندیشی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با همکاران ستادی با محوریت آیین تکریم و معارفه معاون امور کتابخانه ها و همکاری های اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی روز دوشنبه 14 فروردین ماه 1402 در تالار نخجوانی کتابخانه مرکزی تبریز برگزار شد.
اسد بابایی مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی در این نشست ضمن تقدیر از فعالیت های صورت گرفته در حوزه امور کتابخانه ها و همکاری های اداره کل در طول سال گذشته، سال 1402 را سال تحول در شاخص های کتابخانه ای استان نام برده گفت: امید داریم بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته و تلاش معاون جدید و همکاران ایشان در معاونت امور کتابخانه ها و همکاری ها توسعه شاخص های کتابخانه ای عضو، امانت، منابع و سرانه فیزیکی کتابخانه های عمومی استان ادامه یافته و شتاب بیشتری نیز بگیرد.
بابایی، همچنین اتمام پروژه کتابخانه ای سردار قاسم سلیمانی شهر جدید سهند و تجهیز آن به شکل مطلوب، شروع طرح باز طراحی کتابخانه مرکزی تبریز، ایجاد روحیه مناسب، ارزیابی، پایش و تکریم نیروی انسانی موجود در کتابخانه های عمومی، برگزاری برنامه های فرهنگی کیفی و اثرگذار، برگزاری پرشور دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، توسعه کمی و کیفیی برگزاری ادامه حمایت از کسب و کارهای کوچک در کتابخانه های عمومی، تعیین تکلیف کتابخانه های مشارکتی و مستقل، توسعه پویش های اهدای کتاب، فعال سازی انجمن خیرین کتابخانه ساز برای تعریف پروژه های خیری جدید و ... را از جمله انتظارات از مجموعه معاونت امور کتابخانه ها و همکاری ها عنوان کرد که با مدیریت و تلاش جهادی راس معاونت و همه همکاران و کتابدارن استان قابل دستیابی است.
در ادامه این نشست سیما آپند سرپرست پیشین معاونت امور کتابخانه ها و همکاری های اداره کل کتابخانه های عمومی استان آذربایجان شرقی به ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در استان پرداخت و گفت: طی شش ماه گذشته یکی از مهمترین اقدامی که در حوزه کتابداران و کتابخانه های عمومی صورت گرفته اجرای طرح تحول کتابخانه های عمومی با حسن توجه و مدیریت مدیرکل کتابخانه های عمومی استان بوده است که طی آن شاخص های ارزیابی روسای محترم شهرستان، مسئولین کتابخانه ها و کتابداران از نظر واحدهای مختلف احصاء و امتیازبندی گردیده است.
سیما آپند در ادامه ضمن آرزوی موفقیت برای معاون جدید امور کتابخانه ها و همکاری های استان، درگیر کردن همه همکاران در امور مدیریتی و برگزاری جلسات هم اندیشی در سطوح مختلف را عامل موفقیت مدیریت جدید سازمان دانست.
سید هادی بنی فاطمه نیز در این نشست با تقدیر از معاونت توسعه کتابخانه ها، دبیر کل محترم و مدیرکل محترم کتابخانه های عمومی استان به دلیل حسن اعتماد شان گفت: امیدورام با تلاش های شبانه روزی همکاران معاونت و همه همکاران اداره کل، روسای شهرستان و کتابداران بتوانیم اقدامات تاثیرگذار و کیفی را در راستای خدمت به جامعه فرهنگ دوست استان و برآورده کردن انتظارات مدیریت بالادستی سازمان انجام دهیم.
در ادامه مراسم روسای ادارات، کارشناسان و همکاران اداره کل حاضر در جلسه ضمن تشکر از خدمات سیما آپند در دوران سرپرستی معاونت امور کتابخانه ها و همکاری های اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی برای سیدهادی بنی فاطمه آرزوی موفقیت کردند.

 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ