فهرست

اخبار شهرستان ها

با حضور معاون فرماندار عجبشیر؛

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان عجبشیر برگزار شد

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان عجب شیر و جوان قلعه با حضور جعفر آهی، معاون فرماندار شهرستان عجب شیر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان عجب شیر و جوان قلعه به ریاست جعفر آهی، معاون فرماندار عجب شیر و با حضور سایر اعضای حقوقی و حقیقی این انجمن در محل فرمانداری برگزار شد.
معاون فرماندار شهرستان عجب شیر در اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی این شهرستان در سال 1402 با اشاره به اهمیت گسترش و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در پیشرفت جوامع بشری، گفت: ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی نیازمند همت همگانی است و حضور اعضای انجمن و خیرین در این حوزه تلاش بیشتری را می طلبد.
آهی در ادامه گفت: همکاری ادارات و ارگان ها در برگزاری دوازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی لازمه ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی است و امیدواریم سایر سازمان های فرهنگی نیز جهت تبلیغ و ترویج سبک زندگی ائمه اطهار(ع) از طریق همکاری در برگزاری دوازدهمین جشنوره کتابخوانی رضوی تلاش مضاعفی نمایند.
میرسردار مرندی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان عجب شیر، ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های فرهنگی و آماری کتابخانه های عمومی این شهرستان، با معرفی منابع دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، نحوه ثبت نام و مشارکت در این جشنواره را تشریح کرد.
گفتنی است در ادامه این جلسه، هر یک از اعضای حقیقی و حقوقی انجمن، به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود برای مشارکت حداکثری عموم مردم در دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی پرداختند.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ