فهرست

اخبار شهرستان ها

با حضور فرماندار شهرستان بستان آباد انجام شد؛

افتتاح نمایشگاه صنایع دستی در کتابخانه عمومی شهید داننده بستان آباد

بمناسبت هفته ملی مهارت نمایشگاه صنایع دستی با حضور فرماندار بستان آباد و مدیرکل سازمان فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی در کتابخانه عمومی شهید داننده شهرستان بستان آباد افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، نمایشگاه صنایع دستی شهرستان بستان آباد بمناسبت هفته ملی مهارت با حضور علیرضا توری فرماندار شهرستان بستان آباد؛ علی مشایخی، مدیرکل سازمان فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی و جمعی از مسئولین شهرستانی در کتابخانه عمومی شهید داننده افتتاح شد.
در این نمایشگاه هنرمندان بومی شهرستان در رشته های گلیم بافی، میناکاری روی سفال، عروسک های رسی، عروسک بافتنی، فرش، چرم دست دوز و قاب بافی آثار و تولیدات خود را برای عموم مردم به نمایش گذاشتند.
گفتنی است این نمایشگاه با همکاری سازمان فنی و حرفه ای، اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بستان آباد و آموزشگاه فنی و حرفه ای پناه تیکمه داش و همچنین با حضور جمعی از هنرمندان کارآفرین بستان آباد به منظور ترویج مهارت افزایی، استفاده از صنایع دستی، آشنایی بیشتر مردم با صنایع دستی، استفاده از محصولات و ایرانی اسلامی بجای استفاده از محصولات مشابه خارجی و حمایت از هنرمندان و کارآفرینان شهرستان تا 29 تیرماه در محل کتابخانه عمومی شهید داننده در حال برگزاری است.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ