فهرست

اخبار شهرستان ها

به مناسبت روز قلم و دهه امامت انجام شد؛

آئین رونمایی از کتاب «مولا محبّتی»

بمناسبت روز قلم و دهه امامت و ولایت، اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اسکو با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، آئین رونمایی از کتاب «مولا محبتی» تالیف ائلمان داداشی را در محل بخشداری ایلخچی برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، بمناسبت روز قلم و دهه امامت آئین رونمایی از کتاب «مولا محبّتی» تالیف ائلمان داداشی با حضور رامین نظامی‌خواه، بخشدار ایلخچی؛ محمدعلی قلی‌زاده، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسکو؛ محمد حسین منافی، شهردار ایلخچی؛ علی محسنی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان و سایر مسئولین شهرستانی در محل بخشداری ایلخچی برگزار شد.
رامین نظامی‌خواه بخشدار ایلخچی ضمن تبریک روز قلم و عید غدیر خم اظهار داشت: کتاب یکی از موثرترین مولفه‌های رشد فرهنگی یک جامعه است و جامعه با کتاب و کتابخوانی می‌تواند پله‌های رشد و ترقی را بپیماید. وی با تجلیل از مولف این اثر ارزشمند که به مدح اوصاف والای مولای متقیان حضرت علی (ع) اختصاص یافته است، اظهار امیدواری کرد شهر فرهنگ‌پرور ایلخچی شاهد رشد فزاینده‌ای در تولید آثاری از این دست باشد.
محمدعلی قلی‌زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسکو نیز با بیان این که شهر ایلخچی شهر فرهنگ و هنر است اظهار داشت: خوشبختانه هنرمندان و ادبای توانمندی در این شهر رشد یافته و به مراحل اوج رسیده‌اند که رونمایی از کتاب حاضر یکی از نمودهای این سخن است. وی افزود: شعر و ادب و به‌ویژه شعر آیینی جایگاه خاصی در منطقه دارد. وی در پایان بر لزوم حمایت از آثار فرهنگی و هنری تولیدشده توسط هنرمندان شهرستان تاکید کرد.
 محمد حسین منافی شهردار ایلخچی نیز ضمن تجلیل از تولید آثار ارزشمند ادبی توسط شهروندان ایلخچی، این امر را مایه‌ی فخر و مباهات دانست و در راستای حمایت از آن، قول مساعد برای خرید کتاب «مولا محبّتی» را داد.
علی محسنی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی اسکو ضمن معرفی کتاب «مولا محبّتی» و تقدیر از مولف، حمایت نهاد کتابخانه های عمومی کشور از تشکیل محافل ادبی را باعث رشد و تعالی نویسندگان و شاعران دانست.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ