فهرست

اخبار شهرستان ها

به مناسبت روز جهانی عصای سفید:

از کتابداران روشندل اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی تقدیر شد

در مراسمی با حضور اسد بابایی مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی از همکاران روشندل اداره کل کتابخانه های عمومی استان تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان بمناسبت روز جهانی عصای سفید از همکاران روشندل اداره کل کتابخانه های عمومی استان تجلیل کرد.
اسد بابایی مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی در این جلسه با بیان اینکه اداره کل کتابخانه های عمومی استان با بهره‌گیری از دانش و توانمندی شما روشندلان، زمینه‌ی ارائه خدمات کتابخوانی و فرهنگی به جامعه نابینایان را با ارسال کتب بریل در بیش از 64  باب کتابخانه‌ در سراسر کشور مهیا کرده است گفت: تقویت و توسعه سطوح دسترسی گروه‌های خاص جامعه، از جمله نابینایان و ناشنوایان، به خدمات کتابخانه ای از سیاست های جدی نهاد کتابخانه های عمومی کشور در سال های اخیر می باشد.
بابایی با اشاره به اینکه معلولیت محدودیت نیست بلکه می تواند عامل شکوفایی و بروز توانایی هایی بالقوه باشد، گفت: حضور  روشندلان علی رغم محدودیت ها در همه عرصه های اجتماعی نشان دهنده تلاش مستمر در مسیری سخت و پر فراز و نشیب است.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ضمن تبریک روز جهانی عصای سفید به روشندلان و کتابداران بخش نابینایان کتابخانه مرکزی تبریز و کتابخانه اوحدی مراغه ای، با اهدای لوح سپاس از زحمات و تلاش های مجدانه روشندلان تقدیر و تشکر کرد.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ