فهرست

اخبار شهرستان ها

به همت کتابخانه عمومی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی انجام گرفت؛

برگزاری نشست فرهنگی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین

کتابخانه عمومی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی سهند نشست فرهنگی با حضور معاون فرهنگی سپاه شهرستان اسکو در حمایت از مردم مظلوم فلسطین برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان آذربایجان شرقی، کتابخانه عمومی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی سهند نشست فرهنگی با حضور سرهنگ امینی معاون فرهنگی سپاه شهرستان اسکو در حمایت از مردم مظلوم فلسطین برگزار کرد.
در این نشست سرهنگ امینی معاون فرهنگی سپاه شهرستان اسکو ضمن محکوم کردن جنایات هولناک رژیم صهیونیستی در فلسطین و غزه افزود: اگر امروز اجماع مسلمین جلوی جنایت جنگی و نسل کشی اسرائیل را نگیرد و فلسطین نجات پیدا نکند، ماجرای تجاوز اسرائیل به فلسطین، به غزه ختم نخواهد شد و هیچ یک از کشورهای عربی و اسلامی از شر رژیم صهیونیستی در امان نخواهند بود؛ باید بدانیم رویای نیل تا فرات تنها بخشی از نقشه شوم رژیم صهیونیستی است.
معاون فرهنگی سپاه شهرستان اسکو رژیم صهیونیستی را خطری جدی برای تمام بشریت دانست و گفت: رژیم صهیونستی نه تنها مساجد و مدارس بلکه کلیسا و بیمارستان را بمباران می‌کند که این خلاف همه قوانین بین‌المللی است. وی با بیان اینکه آمریکا و اروپا همه جهان نیستند، تاکید کرد: امروز کشورهای اسلامی و عربی می توانند یک اتحاد عظیم ایجاد کنند و در این راه کشورهای آفریقایی که در طول تاریخ مزه تلخ استعمار غرب را چشیده‌اند می توانند همراه کشورهای اسلامی و عربی باشند.
 امینی با بیان اینکه ما می توانیم با وحدت و صدور یک پیام امیدوار کننده از مجمع اتحادیه بین المجالس به جهان، صدای رسای مظلومیت فلسطین و انزجار ملت ها از نسل کشی صهیونیست ها را مخابره کنیم که نتیجه آن جلوگیری از نسل کشی مردم فلسطین باشد.
اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و آگاه سازی کودکان، سخنراني، اجرای گروه سرود، گریم صورت اعضای کتابخانه به پرچم فلسطین  و جمع خوانی کتاب و نقاشی از جمله برنامه های اجرا شده در کتابخانه عمومی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی سهند بود.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ