فهرست

اخبار شهرستان ها

در آستانه هفته کتاب صورت گرفت؛

افتتاح نمایشگاه کسب و کارهای کوچک و مشاغل خانگی در کتابخانه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی

در آستانه هفته کتاب ششمین نمایشگاه دستاوردها، آثار و تولیدات و کسب و کارهای کوچک استان آذربایجان شرقی در کتابخانه عمومی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی سهند افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان آذربایجان شرقی، ششمین نمایشگاه دستاوردها، آثار و تولیدات کسب و کارهای کوچک استان آذربایجان شرقی با حضور حسین فیروزی فرماندار شهرستان اسکو افتتاح شد.
این نمایشگاه با هدف حمایت از تولیدات کسب و کارهای کوچک و مشاغل خانگی با بهره‌گیری از ظرفیت کتابخانه‌ عمومی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی سهند و شبکه عظیم مردمی و عمل به رسالت فرهنگی و اجتماعی کتابخانه‌های عمومی از 18 تا 25 آبان میزبان عموم مردم و علاقمندان خواهد بود.
گفتنی است اسد بابایی مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی نیز در بازدید از ششمین نمایشگاه دستاوردها، آثار و تولیدات کسب و کارهای کوچک استان آذربایجان شرقی در کتابخانه عمومی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بر حمایت همه جانبه کتابخانه های عمومی از کسب و کارهای کوچک و مشاغل خانگی تاکید کرده و افزود: کتابخانه های عمومی استان با برگزاری کلاس های آموزشی مشاغل مختلف، نقش مهمی در ایجاد و رونق کسب و کارهای کوچک دارند.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ