فهرست

اخبار شهرستان ها

توسط معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس انجام گرفت؛

اهدای 1000 نسخه کتاب و اسباب بازی به کتابخانه های عمومی شهرستان جلفا

در اقدامی فرهنگی و ارزشمند از سوی معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس و در راستای تقویت منابع کتابخانه های عمومی، تعداد ۱۰۰۰ نسخه کتاب و اسباب بازی به کتابخانه های عمومی شهرستان جلفا اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، در اقدامی فرهنگی و ارزشمند از سوی معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس و در راستای تقویت منابع کتابخانه های عمومی، تعداد ۱۰۰۰ نسخه کتاب و اسباب بازی به کتابخانه های عمومی شهرستان جلفا اهدا شد.
همزمان با سی و یکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، محسن محمدزاده معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس، ضمن بازدید از کتابخانه عمومی میرزا طاهر خوشنویس جلفا با سعید مفضفی رئیس اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان دیدار کرده و ایام کتاب، کتابخوانی و کتابدار را به کارکنان و فعالان عرصه کتاب و کتابخوانی تبریک گفت.
در این دیدار مواردی از قبیل: تجهیز کتابخانه سیار، اعم از تامین کتاب های کودک و نوجوان، برگزاری مسابقات کتابخوانی و تامین جوایز آن، تهیه سایه بان برای کتابخانه سیار و همچنین تامین هزینه ها و جوایز برگزاری کارگاه های قصه گویی در کتابخانه عمومی میرزا طاهر خوشنویس جلفا و همچنین توسعه فضای فیزیکی این کتابخانه از طرف سازمان منطقه آزاد ارس به توافق رسیده شد.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ