فهرست

اخبار شهرستان ها

در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان عجبشیر مطرح شد؛

کتاب دریچه ای است به سوی جهان شگفت انگیز علم و معرفت

در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان عجبشیر، آهی معاون فرماندار عجبشیر کتاب را به عنوان دریچه ای به سوی جهان شگفت انگیز علم و معرفت مطرح کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان عجب شیر و جوانقلعه به ریاست آهی، معاون فرماندار عجبشیر و با حضور سایر اعضای حقیقی و حقوقی برگزار شد.
آهی معاون فرماندار شهرستان عجب شیر در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی با اشاره به اهمیت ترویج و گسترش فرهنگ مطالعه، کتاب و کتابخوانی گفت: ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی نیازمند همت همگانی است و همه سازمان ها و نهادهای دولتی و غیردولتی بایستی در این راستا تلاش مستمر داشته باشند.
معاون فرماندار عجبشیر با اشاره به اینکه ایجاد عادت به مطالعه بایستی از سنین کودکی آغاز شود گفت: اگر بتوانیم مطالعه را در انسان به صورت عادت درآوریم، دیگر ارتباط او با جهان دانش و آگاهی سخت نخواهد بود و بدون هیچ زحمت و مرارتی خواهد توانست از راه مطالعه، درک و اندیشه خود را نسبت به جهان هستی رشد و تعالی بخشد.
آهی از کتاب به عنوان دریچه ای به سوی جهان شگفت انگیز علم و معرفت و مطالعه یاد کرده و اظهار داشت: ترویج فرهنگ مطالعه روشی مفید و عملی برای پرورش استعدادهای انسان بود و باعث رشد و تکامل فردی و اجتماعی وی می شود.
گفتنی است در این جلسه میرسردار مرندی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان عجب شیر به ارائه گزارشی از وضعیت موجود کتابخانه های عمومی شهرستان پرداخته و هر یک از اعضای انجمن نظرات خود را در خصوص مسائل و مشکلات در خصوص واگذاری ساختمان در شهر جوانقلعه، روستای هرگلان و خضرلو و ایجاد کتابخانه سیار بیان کردند.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ