فهرست

اخبار شهرستان ها

با مشارکت مجتمع آموزشی فارابی انجام گرفت؛

برگزاری اولین جشنواره‌ غذا در کتابخانه عمومی استاد شهریار تبریز

اولین جشنواره‌ غذا کتابخانه عمومی استاد شهریار تبریز با عنوان غذای سالم با داوری نازلی شهیر، داور بین‌المللی و کارشناس آشپزی در صدا و سیما و نویسنده‌ کتاب آشپزی شهیر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، اولین جشنواره‌ غذا کتابخانه عمومی استاد شهریار تبریز با مشارکت مجتمع آموزشی فارابی و با عنوان غذای سالم با داوری نازلی شهیر، داور بین‌المللی و کارشناس آشپزی در صدا و سیما و نویسنده‌ کتاب آشپزی شهیر برگزار شد.
نازلی شهیر نویسنده کتاب «آشپزی شهیر» گفت: آشپزی هنری است که محدود به خانه، آشپزخانه و خانه‌داری نبوده و بانوان توانمند در این عرصه با آگاهی هوشمندانه می‌توانند هنر آشپزی را با تهیه غذاهای سالم، متبلور ساخته و کتاب‌هایی را در این زمینه به چاپ برسانند و به عنوان بانوی کارآفرین موفق در این هنر، فعالیت‌های مستمر  خود را به موفقیت های بزرگ مبدل کنند.
گفتنی است هدف از برگزاری این جشنواره توانمندسازی و حمایت از بانوان خودسرپرست و همچنین معرفی هنر آشپزی به عنوان یک هنر علمی فرهنگی و بهره‌گیری از هنر یک آشپز، همانند تفکر یک نویسنده است که با قلم به رشته‌ تحریر درمی‌آید.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ