فهرست

اخبار شهرستان ها

با حضور فرماندار بستان آباد انجام گرفت؛

افتتاح هشتمین نمایشگاه کسب و کارهای کوچک و مشاغل خانگی آذربایجان شرقی در تیکمه داش

با همکاری ستاد برگزاری مراسم بخش تیکمه داش و کتابخانه عمومی آیت اله شهیدی هشتمین نمایشگاه کسب و کارهای کوچک و مشاغل خانگی آذربایجان شرقی با حضور علیرضا توری فرماندار بستان آباد در محل دانشگاه جامع علمی کاربردی استاد شهریار تیکمه داش افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، با همکاری ستاد برگزاری مراسم بخش تیکمه داش و کتابخانه عمومی آیت اله شهیدی هشتمین نمایشگاه کسب و کارهای کوچک و مشاغل خانگی آذربایجان شرقی با حضور علیرضا توری فرماندار بستان آباد در محل دانشگاه جامع علمی کاربردی استاد شهریار تیکمه داش افتتاح شد.
این نمایشگاه از 4 الی 14 بهمن ماه با 35 غرفه از محصولات تولیدی بانوان آموزش دیده در کتابخانه عمومی آیت اله شهیدی تیکمه داش برای بازدید علاقمندان دایر بوده و با برگزاری ویژه برنامه های نمایش بازی های بومی محلی، جشنواره آیین های سنتی، جشنواره یک روزه غذا، نشست صمیمی با مسئولین، کارگاه آموزش نقاشی برای کودکان و نوجوانان میزبان بازدیدکنندگان است.
گفتنی است این نمایشگاه با هدف حمایت از تولیدات کسب و کارهای کوچک و مشاغل خانگی با بهره‌گیری از ظرفیت کتابخانه‌ عمومی آیت اله شهیدی تیکمه داش و شبکه عظیم مردمی و عمل به رسالت فرهنگی و اجتماعی کتابخانه‌های عمومی برگزار می شود.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ