فهرست

اخبار شهرستان ها

در دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی با شهردار میانه مطرح شد؛

شهرداری میانه از پیشگامان و حامیان ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در میان مردم است

اسد بابایی مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی در سفر یک روزه خود به شهرستان میانه با شهردار میانه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، اسد بابایی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در دیدار با عادل مرتضایی شهردار میانه، شهرستان میانه را یکی از شهرستان های پیشرو در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی عنوان کرده و افزود: شهرداری میانه همواره از پیشگامان و حامیان حوزه فرهنگ و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی می باشد.
بابایی با اشاره به ظرفیت های موجود در شهرستان میانه، برنامه ریزی برای احداث و راه اندازی کتابخانه مرکزی در شهرستان میانه با همکاری و مساعدت شهردار و مسئولین شهرستان میانه را از اولویت های کتابخانه های عمومی استان عنوان کرد.
عادل مرتضایی شهردار میانه نیز در این در دیدار، فعالیت در حوزه فرهنگ علی الخصوص در زمینه ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی را ارزشمند عنوان کرده و از زحمات کتابداران و کارکنان کتابخانه های عمومی تقدیر و تشکر کرد.
مرتضایی آمادگی همه جانبه شهرداری میانه با کتابخانه های عمومی شهرستان در زمینه های انجام فعالیت های فرهنگی و تامین جوایز مسابقات فرهنگی را اعلام کرد.
گفتنی است در این دیدار از زحمات و حمایت های شهرداری میانه از کتابخانه های عمومی و همچنین پرداخت به موقع سهم نیم درصد کتابخانه های عمومی از درآمد شهرداری با اهدای لوح سپاس تقدیر به عمل آمد.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ