فهرست
متون عمومي
بيشتر
اخبار
1399/2/8 دوشنبه طی پیامی انجام شد؛ دعوت امام جمعه شهرستان هوراند از عموم مردم برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی حجت الاسلام والمسلمین جواد شکرنژاد، امام جمعه شهرستان هوراند در پیامی از عموم مردم شهرستان برای شرکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، به مناسبت برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و با توجه به لزوم ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه، حجت الاسلام والمسلمین جواد شکرنژاد، امام جمعه شهرستان هوراند در پیامی از عموم مردم شهرستان برای شرکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
در متن این پیام آمده است:
همانگونه که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) تاکید می نمایند "اسلام پرچمدار کتابخوانی است"، اهمیت به مطالعه و کتاب از سفارشات مهم دین مبین اسلام است که جامعه درپرتو آن به رشد و تعالی می رسد. لذا از تمامی خواهران و برادران عزیزم دعوت می نمایم که درجشنواره کتابخوانی رضوی شرکت نمایند. برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در حالی که اکثریت عزیزان برای قطع زنجیره ویروس منحوس کرونا در خانه هستند فرصتی منتغم در جهت آگاهی و رشد و بالندگی جامعه و ارتقاء فرهنگ عمومی و به ویژه فرهنگ سبک زندگی اسلامی مبتنی بر الگوی زندگی ائمه اطهار می باشد. باشد که جامعه به نقطه مطلوب کتاب خوانی برسد. انشاالله...
منبع: horand
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار قبلی
ساعت
جمعه 29 تیر 1403