فهرست
متون عمومي
بيشتر
اخبار
1399/2/30 سه‌شنبه با صدور پیامی صورت گرفت؛ دعوت استاندار آذربایجان شرقی از مردم برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی محمدرضا پورمحمدی، استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی مردم این استان را به شرکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌ شرقی، محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با صدور پیامی، آحاد مردم را به شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. متن پیام به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
نیل به سعادت، پیشرفت و توسعه همه‌جانبه و ایجاد تمدن نوین اسلامی یکی از مهمترین محورهای گام دوم انقلاب است و شاخص ترین عنصر برای شکل گیری این مولفه ها، الگوبرداری آحاد مردم جامعه از سبک زندگی ائمه اطهار (ع) است. از این رو تبلیغ و ترویج سیره و سبک زندگی اسلامی از طریق  دانش ورزی، مطالعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی بسیار حائز اهمیت است.
بی شک برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی در فضای مجازی، در شرایطی که مردم فرهنگ دوست آذربایجان شرقی همانند سایر هموطنان به دلیل شرایط ناشی از گسترش ویروس کرونا و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بیشتر اوقات خود را در منزل می‌گذرانند می تواند در بالابردن فرهنگ مطالعه، توسعه كتابخواني و همچنين شناسايي و معرفي آثار شاخص و فاخر تاثيرگذار باشد.
اینجانب ضمن قدردانی از برگزار کنندگان دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، عموم مردم فرهنگ دوست استان آذربایجان شرقی را به شرکت در بخش های مختلف این جشنواره دعوت می کنم. شایسته است تمام دستگاههای و سازمان های اجرایی استان در برگزاری هرچه باشکوه تر این رویداد فرهنگی با اداره کل کتابخانه های عمومی استان همراهی لازم را داشته باشند.
محمدرضا پورمحمدی
استاندار آذربایجان شرقی


 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار قبلی
ساعت
یکشنبه 31 تیر 1403