منو صفحات عمودي
اخبار
در شورای فرهنگ عمومی شهرستان چاراویماق تاکید شد: اهتمام ویژه نهاد کتابخانه های عمومی کشور به ایجاد و توسعه کتابخانه های عمومی در مناطق کم برخوردار جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان چاراویماق با حضور اسد بابایی مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان چاراویماق با حضور اسد بابایی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان برگزار شد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان چاراویماق با اشاره به سیاست نهاد کتابخانه های عموم کشور مبنی بر تبدیل کتابخانه های عمومی به پایگاه اجتماعی و قرار دادن کتابخانه های عمومی در مسیر زندگی روزمره اقشار مختلف مردم، گفت: کتابخانه های عمومی گسترده ترین شبکه فرهنگی کشور را تشکیل می دهند که در اکثر مناطق کم برخوردار شهری و روستایی تنها مراکز فرهنگی و اجتماعی برای رجوع مردم به شمار می آیند.
اسد بابایی با تاکید بر توجه ویژه نهاد کتابخانه های عمومی کشور و اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی به ایجاد و توسعه کتابخانه های عمومی در مناطق کم برخوردار، از اختصاص اعتبار برای ساخت دومین کتابخانه عمومی شهرستان چاراویماق در مصوبات دومین سفر ریاست جمهوری به استان آذربایجان شرقی خبر داده افزود: مکان یابی برای ایجاد این کتابخانه صورت گرفته و به زودی شاهد آغاز مراحل احداث آن در روستای اورتاسو بخش شادیان شهرستان چاراویماق خواهیم بود.
در پایان جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با حضور در روستای اورتاسو از محل اختصاص یافته برای احداث کتابخانه بازدید و دستورات لازم را برای تسریع در رفع موانع و مشکلات آغاز عملیات عمرانی پروژه مذکور صادر کرد.
منبع: charoymagh
بيشتر
 [PageVisit]