منو صفحات عمودي
اخبار


1402/12/5 شنبه با هدف غنی سازی معنوی کودکان و نوجوانان برگزار می شود؛ اجرای طرح «جمعه‌های معنوی با کتاب» توسط کتابخانه عمومی شهید فهمیده یامچی با هدف غنی سازی معنوی کودکان و نوجوانان طرح «جمعه های معنوی با کتاب» توسط کتابخانه عمومی شهید فهمیده یامچی با مشارکت ستاد برگزاری نماز جمعه بخش یامچی و جمعی ار فعالان فرهنگی اجرا می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌شرقی، کتابخانه عمومی شهید فهمیده یامچی با همکاری ستاد برگزاری نماز جمعه شهر یامچی و جمعی از علاقه‌مندان و فعالان فرهنگی طرح «جمعه های معنوی با کتاب» را برگزار می شود.
در این طرح برنامه های متنوعی از قبیل: برگزاری کلاس‌های آموزش قرآن، قصه‌گویی، برگزاری نشست‌های کتاب خوان، آموزش نقاشی، پرورش خلاقیت کودکان با آموزش کاردستی، اجرای سرود، برگزاری مسابقات کتابخوانی در مناسبت‌های ملی و مذهبی و اهدای جوایز به برگزیدگان با هدف غنی سازی معنوی کودکان و نوجوانان از طریق معرفی کتاب های متنوع در این زمینه در روزهای جمعه برگزار می شود.
گفنتنی است پایان بخش برنامه‌های روزهای جمعه، مشارکت در نماز عبادی سیاسی جمعه به همراه کودکان و نوجوانان شرکت کننده در این ویژه برنامه‌ها می باشد.
منبع: marand
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]