فهرست
متون عمومي
1397/12/5 یکشنبه
1397/12/4 شنبه

بيشتر
اخبار

در بازدید نماینده ویژه رئیس جمهور در شهرستان‌های آذرشهر و اسکو مطرح شد؛ دستور وزیر فرهنگ برای تسریع در بازسازی کتابخانه آیت الله میلانی اسکو وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور در شهرستان های آذرشهر و اسکو از کتابخانه عمومی آیت الله میلانی اسکو بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان آذربایجان شرقی، در حاشیه سفر استانی حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور به آذربایجان شرقی، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان نماینده ویژه رئیس‌جمهور در شهرستان‌های آذرشهر و اسکو حضور یافت و از کتابخانه عمومی آیت الله میلانی اسکو بازدید کرد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این بازدید دستور تسریع در عملیات بازسازی کتابخانه عمومی آیت‌الله میلانی اسکو را صادر کرد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بازدید از این کتابخانه با اشاره به بحث عدالت فرهنگی گفت: ما در حوزه عدالت فرهنگی نگاه ویژه‌ای به آذربایجان شرقی داریم به نحوی که در یک سال اخیر بیش از ۵۲ پروژه فرهنگی-هنری در اختیار جبهه فرهنگی این استان قرار داده‌ایم.

وی تأکید کرد: با کار ویژه‌ای که دولت انجام داده اتفاقات مهمی در عرصه فرهنگ و هنر و ادب کشور رخ خواهد داد و ما آماده حمایت همه‌جانبه از طرح‌های مهم فرهنگی از چاپ آثار تا حمایت از اجرای طرح‌های فرهنگی هستیم.

سیدمحمود اسلامی، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ اسد بابایی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان آذربایجان شرقی و حسین فیروزی، فرماندار اسکو، وزیر فرهنگ را در این بازدید همراهی می‌کردند.

گفتنی است کتابخانه عمومی آیت‌الله سیدمحمدهادی میلانی اسکو یکی از قدیمی‌ترین کتابخانه‌های استان آذربایجان شرقی است که قدمتی هفتادساله دارد. 
منبع: oskoo
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
ساعت
جمعه 1 تیر 1403