منو صفحات عمودي
اخبار
1403/1/14 سه‌شنبه همزمان با 12 فروردین روز جمهوری اسلامی انجام گرفت؛ معاینه رایگان توسط پزشکان جهادی در کتابخانه عمومی خواجه محمد خوشنام همزمان با 12 فروردین روز جمهوری اسلامی ایران با همکاری و مشارکت موسسه خیریه آبشار عاطفه ها، بیمه سلامت و انجمن کتابخانه های عمومی بخش خواجه شهرستان هریس، گروهی از پزشکان جهادی به صورت رایگان به معاینه مردم در کتابخانه عمومی خواجه محمد خوشنام پرداختند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، همزمان با 12 فروردین روز جمهوری اسلامی ایران با همکاری و مشارکت موسسه خیریه آبشار عاطفه ها، بیمه سلامت و انجمن کتابخانه های عمومی بخش خواجه شهرستان هریس، گروهی از پزشکان جهادی به صورت رایگان به معاینه مردم در کتابخانه عمومی خواجه محمد خوشنام پرداختند.
در این برنامه بیش از ۶۰ بیمار نیازمند معاینه و تهیه دارو و اقدامات درمانی مورد نیاز شامل: کنترل فشار، قند خون و تزریقات به صورت رایگان در محل کتابخانه عمومی خواجه محمد خوشنام توسط پزشکان جهادی انجام شد.
همچنین اسد بابایی مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی نیز ضمن بازدید از فرآیند اجرای این ویژه برنامه، در گفتگو با عوامل اجرایی، با اشاره به ظرفیت کتابخانه های عمومی به عنوان پایگاه های فرهنگی و اجتماعی به استفاده هر چه بیشتر از این ظرفیت تاکید کرد.
گفتنی است در پایان این ویژه برنامه به همت موسسه خیریه آبشار عاطفه ها و کتابخانه عمومی خواجه محمد خوشنام، ضیافت افطاری ساده بمناسبت شب های قدر برای حاضرین برپا شد.
منبع: haris
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]