منو صفحات عمودي
اخبار


1402/6/16 پنجشنبه همزمان با ایام عزاداری اربعین حسینی انجام گرفت؛ برگزاری نشست جمع خوانی کتاب توسط کتابخانه عمومی معلم لیوارجان به مناسبت فرا رسیدن اربعین حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام نشست جمع خوانی کتاب «به یادت چله نشینم...» در کتابخانه معلم لیوارجان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، همزمان با ایام اربعین حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام نشست جمع خوانی کتاب «به یادت چله نشینم...» در کتابخانه معلم لیوارجان برگزار شد.
در ابتدای این نشست حمیده عظیمی کتابدار کتابخانه عمومی معلم روستای لیوارجان ضمن عرض تسلیت ایام اربعین امام حسین(ع)، کتاب «به یادت چله نشینم...» نوشته مهدی مطهری که خاطرات زیبای یک نوجوان از پیاده روی اربعین در کنار خانواده می باشد را برای حاضرین معرفی کرده و در ادامه اعضای کتابخانه به جمع خوانی این کتاب پرداختند.
گفتنی است کتاب «به یادت چله نشینم» خاطرات یکی از مسافران و عاشقان کم سن و سال حضرت اباعبدالله الحسین(ع) است که به عنوان اولین کتاب نوجوان با موضوع پیاده‌روی اربعین می باشد که با توصیفات زیبا و معنوی و حال و هوای عرفانی‌اش نوجوانان را با فرهنگ عاشورایی و پیاده‌روی عبادی سیاسی اربعین آشنا می‌کند.
منبع: jolfa
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]