منو صفحات عمودي
اخبار
1402/7/17 دوشنبه همزمان با روز روستا و عشایر انجام گرفت؛ برگزاری نمایشگاه حمایت از کسب و کارهای خانگی در کتابخانه عمومی معلم لیوارجان همزمان با روز روستا و عشایر نمایشگاه حمایت از کسب و کارهای خانگی در کتابخانه عمومی معلم روستای لیوارجان شهرستان جلفا برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، در راستای حمایت از کسب و کارهای خانگی، نمایشگاهی با همین عنوان بمناسبت روز روستا و عشایر در کتابخانه عمومی معلم روستای لیوارجان شهرستان جلفا برگزار شد.
سعید صبری بخشدار بخش مرکزی جلفا در بازدید از غرفه های نمایشگاه کسب و کارهای خانگی گفت: برپایی این نمایشگاه شناساندن کتابخانه به عنوان یک مکان فرهنگی در روستا می باشد و امیدواریم به همت اداره کتابخانه های عمومی و همکاری شهرداری ها و سایر سازمان های مرتبط شاهد برگزاری چنین نمایشگاه های در همایت از دستاوردها و کسب و کارهای کوچک و خانگی در همه کتابخانه های شهرستان باشیم.
 سعید مفضفی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان جلفا نیز ضمن بازدید از این نمایشگاه اظهار داشت: کتابخانه های عمومی با برگزاری کارگاه های آموزشی و برپایی نمایشگاه هایی در راستای حمایت از کسب و کارهای کوچک نقش بسیار مهمی را جوامع به عهده دارند.
گفتنی است در این نمایشگاه ۱۵ نفر از بانوان فعال در حوزه مشاغل خانگی در زمینه مینا کاری، طراحی، مروارید بافی، خیاطی، چرم دوزی، صنایع دستی و مواد غذایی به مدت ۳ روز محصولات خود را برای بازدید کنندگان عرضه کردند.
منبع: jolfa
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]