منو صفحات عمودي
اخبار

1402/8/14 یکشنبه در شورای اداری اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی مطرح شد؛ اجرای برنامه های خلاقانه با محوریت اعضای کتابخانه ها از اولویت های اصلی سی و یکمین دوره هفته کتاب است اسد بابایی مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی اجرای برنامه های خلاقانه با محوریت اعضای کتابخانه ها را از جمله اولویت های اصلی سی و یکمین دوره هفته هفته کتاب عنوان کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، شورای اداری اداره کل کتابخانه های عمومی استان با هدف تبیین برنامه های سی و یکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با حضور روسای ادارات شهرستانها برگزار شد.
اسد بابایی مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی در این جلسه با تاکید بر اینکه پیشرفت هر جامعه ای بدون توجه به مقوله کتاب و کتابخوانی میسر نمی شود گفت: کتابخانه های عمومی با اجرای برنامه های خلاقانه و مخاطب پسند می توانند مردم را با کتاب و کتابخوانی آشتی داده و باعث ایجاد انگیزه و علاقه در عموم مردم شوند.
بابایی با بیان اینکه هفته کتاب فرصت مناسبی است تا از ظرفیت سایر دستگاه ها برای تبلیغ و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی استفاده کنیم افزود: افزایش سرانه مطالعه در جامعه، هم افزایی و همکاری همه جانبه همه سازمان ها و ادارات دولتی و غیردولتی را می طلبد.
در این نشست همچنین ساز و کار حضور دانش آموز کتابیاران شهرستان های مختلف استان در همایش بزرگ کتابیاران آذربایجان شرقی که در هفته کتاب ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد مورد بررسی قرار گرفت. 
گفتنی است در این جلسه روسای ادارات شهرستان ضمن ارائه گزارشی از عملکرد کتابخانه های عمومی شهرستان ها، برای اجرای هرچه بهتر ویژه برنامه های سی و یکمین دوره هفته کتاب برنامه ریزی کرده و به تبادل نظر پرداختند.
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]