منو صفحات عمودي
اخبار


1402/10/2 شنبه به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان جلفا انجام گرفت؛ برگزاری کارگاه آموزشی سبک زندگی سالم و خود مراقبتی به همت اداره کتابخانه های شهرستان جلفا و همکاری شهرداری سیه رود و پایگاه بسیج خواهران الزهرا، کارگاه آموزشی با عنوان سبک زندگی سالم و خودمراقبتی در محل کتابخانه شهید صمدزاده سیه رود برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذرایجان شرقی، به همت اداره کتابخانه های شهرستان جلفا و همکاری شهرداری سیه رود و پایگاه بسیج خواهران الزهرا، کارگاه آموزشی با عنوان سبک زندگی سالم و خودمراقبتی در محل کتابخانه شهید صمدزاده سیه رود برگزار شد.
در این کارگاه که با هدف ارتقای سطح آگاهی و سلامت بانوان جوان برگزار شد، نقی زاده، تسهیگر مرکز مثبت زندگی اداره بهزیستی شهرستان جلفا ضمن تعریف سبک زندگی سالم و اهمیت آن در سلامت افراد به معرفی ابعاد مختلف سبک زندگی سالم پرداخت.
نقی زاده داشتن سبک زندگی سالم را یکی از مهمترین اصول خود مراقبتی مطرح کرد که در حفظ سلامتی، نشاط و شادابی تاثیر بسزایی دارد. وی افزود: خود مراقبتی عملی است که در آن هر فردی از دانش، مهارت و توان خود به عنوان یک منبع استفاده می کند تا به طور مستقل از سلامت خود مراقبت کند.
گفتنی است در این کارگاه مطالبی در خصوص خودمراقبتی جسمی، خودمراقبتی روانی، خودمراقبتی عاطفی، خودمراقبتی معنوی و خودمراقبتی اجتماعی از انواع خودمراقبتی ها بیان شد.
منبع: jolfa
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]