منو صفحات عمودي
اخبار

1403/2/1 شنبه به مناسبت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران؛ همکاران و کتابداران شهرستان جلفا با فرماندهان و پرسنل ارتش این شهرستان دیدار و گفتگو کردند به مناسبت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، سعید مفضفی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان جلفا به همراه جمعی از کتابداران با فرماندهان و پرسنل ارتش شهرستان جلفا دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، همزمان با روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، سعید مفضفی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان جلفا به همراه جمعی از کتابداران با فرماندهان و پرسنل ارتش این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
سعید مفضفی ضمن تبریک روز ارتش و عملیات غرور آفرین نیروهای مسلح علیه رژیم غاصب و جعلی صهیونیستی به پرسنل و فرماندهان ارتش گفت: اقتدار و یک دستی نیروهای مسلح، اقتدار جمهوری اسلامی ایران را به جهانیان نشان داد.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان جلفا با اشاره به فداکاری های ارتشیان دلاور در طول سال های جنگ تحمیلی افزود: نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران در کارهای فرهنگی نیز ثابت قدم بوده و اقدامات ارزشمندی در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی فی مابین پادگان شهید فراشی و کتابخانه های عمومی شهرستان جلفا صورت گرفته است.
در این دیدار به در مورد حضور کتابخانه سیار پیک فرهنگ جلفا به صورت هفته ای یکبار در محل کوی سازمانی پادگان شهید فراشی جلفا برای ارائه خدمات کتابخانه ای برای سربازان و همچنین خانواده کارکنان ارتش رایزنی های انجام گرفت.
در ادامه حسن تیموری فرمانده پادگان شهید فراشی ارتش جلفا ضمن تشکر از مجموعه کتابخانه های عمومی شهرستان با اشاره به بیانات بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران امام خمینی(ره) درباره علل نامگذاری 29 فروردین به عنوان سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران این روز را به کارکنان، سربازان و فرماندهان ارتش و همچنین مردم عزیز ایران اسلامی تبریک گفت.
گفتنی است در حاشیه این دیدار کتابخانه سیار پیک فرهنگ جلفا در محل نمایشگاه رزمی و فرهنگی عاشقان ولایت در پادگان شهید فراشی ارتش جلفا حضور یافته و به اجرای برنامه های متنوع فرهنگی پرداخت. برگزاری نشست کتاب خوان با حضور سربازان، قصه گویی از کتاب «پروانه های آبی» نوشته نورا حق پرست توسط حمیده عظیمی کتابدار و رابط فرهنگی شهرستان جلفا برای کودکان و نوجوانان و همچنین برگزاری مسابقه نقاشی و رنگ آمیزی از جمله این برنامه های فرهنگی بود.
منبع: jolfa
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]